Kontakt

Tere tulemast meie veebipoodi! Oleme suurima ning soodsaima kaubavalikuga veebipõhine erootikapood, kes edastab tellimused väga kiiresti. Juba 2-3 päeva peale ostu sooritamist on juba tellitud toode Teil käes.

Kõik on väga diskreetne ja anonüümne. Samamoodi ei jää pangas mingit märki selle kohta, et olete oma ostu sooritanud erootikapoest. Samuti saadame kauba Teile diskreetses pakendis.

KIIRED TARNED JUBA JÄRGMISEKS ÄRIPÄEVAKS
TELLI TÄNA - NAUDI ÜLEHOMME
ÜLE 50 € OSTU PUHUL POSTIKULU EI LISANDU!
Klõpsa SIIA saamaks lisateavet tasuta kingituste kohta.

 

 

EROOTIKAPOOD24.EE - 24h avatud ;)

 

Erootikapood24
Tallinn, Estonia
Telefon:
663 9978

Lahtiolekuajad
E-L 10-21

Tagasiside vorm

1. Kui kiiresti jõuab pakk kohale peale tellimuse sooritamist?

Harjumaal 1-2 päeva pärast tellimust, kui tellimus on esitatud tööpäevadel E-R ja raha on üle kantud. Kaugemale aga võib päev-paar kauem minna. Laupäeval ja pühapäeval sooritatud tellimused saadetakse välja alles esmaspäeval. Palun varuda kannatust ja lugeda esmalt läbi needsamad küsimused ja vastused, seejärel alles võtta ühendust e-maili teel.
Lisainfo:

Smartpost

Post24 

 

2. Kas minu poolt tellitud kaup on laos olemas?

Kaup on olemas, kui toote juures asuval rohelisel taustal asetseb kiri “Laos”. Kaup on aga otsas, siis kui toote juures asuval punasel taustal asetseb kiri “Laost otsas”.

 

3. Kuidas tellitud toote kätte saan?

Toote saate kätte vastavalt valitud kohale toimetamise viisi alusel. Intella Smartpost, Post24 või Tavapost valides. Smartposti või siis Post24 valides, sisestate teile sobiva pakiautomaadi asukoha ning kui pakk kohal, saadetakse teie mobiiltelefoni uksekood, mis avab ukse kus on teie pakk. Seega palun kontrollida enne tellimuse sooritamist oma kontaktandmed, erilise tähtsusega on mobiiltelefoninumber. Tavapostiga tellides saadetakse teie pakk lähimasse postkontorisse, ning edaspidi võetakse teiega ühendust kirja teel.

 

4. Kuidas saada tasuta kingitus?

Tasuta kingituse saamiseks peab teie ostu summa ületama vähemalt 45€. Seejärel kui ostukorv on ületanud 45€ piiri, siis valida tasuta kingitus esilehelt vajutades “TUTVU SIIN TASUTA KINGITUSTEGA” või ostukorvist “VALI KINGITUS” ja lisada valitud toode ostukorvi. Ostukorvis tõuseb vastavalt valitud toote summa allahindlusega. Kingitused on kolmes erinevas suurusjärgus.

 

5. Kas minu tellimus on sooritatud?

Esmalt vaadatakse kas tellija on raha ära maksnud, seejärel tegeletakse tellimusega edasi. Jah, raha tuleb ennem üle kanda, kui pakki koostama hakkame. Seega palun kontrollige, kas teie kontolt on raha üle kantud meie kontole.

 

6. Kas e-poest tellitud tootega saab kaasa ka garantii?

Garantii kehtib vaid “Lelo” toodetel.

 

7. Kas toodet saab tagastada?

Saab küll, kui toode on koheselt pärast pakendist avamist katkine või rikkis ning ei täida lubatud funksioone. Kui soovite toodet tagastada siis võtta ühendust e-maili teel.

 

8. Kas ma pean registreerima kasutajaks, et tellimust esitada?

Ei pea. Tooteid saate tellida nii külalisena kui registreeritud kliendina. Kui aga soovite ka edaspidi meie e-poest tellida, siis soovitame luua oma konto. Tellimuse vormistamine on lihtsam ja kiirem tänu eeltäidetud aadressiväljadele.

Lehe ülaosa